2011. gada 6. jūnijs

All LOST in France

Nav jau nekāds lielais noslēpums - mēs nelielā sastāvā bijām Francijā. Visādus īsākus un garākus stāstus no nometnes, dārgais lasītāj, vari/varēsi atrast mūsu krāšņajos privātajos blogos, tāpēc te tikai komikss, bez komiksam raksturīgajiem domu mākonīšiem. Bet Tu ņem par labu, kā ir!

Dzīvojām mīlīgi dzeltenā mājiņā ar ezeru aiz stūra - vieni paši un visu darījām arī vieni paši. Labi, ka Kristaps T. māk atrast šitādas burvīgas vietas! Viņam liels LOST paldies! :)

Dzeltenās mājas pagraba stāva iemītniekiem bija privilēģija (par to, ka viņi dzīvo pagrabā) pirmajiem tikt pie saldajiem ķiršiem un satriecoša dīvāniņa.Otrajā stāvā bieži vien notika skaistumkopšanas procedūras, kas LOST vājajam (??) dzimumam vienmēr ir lielā cieņā.

Pie smukās dzeltenās mājas notika Conjux (šī vārda izrunāšanai ir ļoti plaša izvēles brīvība, spēcīgākos variantus paturēsim pie sevis) čempionāts petangā. Tā it kā esot populāra pensionāru spēle. Par absolūto čempioni kļuva Krista. Laikam pa nakti pa kluso trenējās, jo finālā viņai piekāpās pats slavenākais Lapsa šaipus zemeslodes.


Bet, protams, mēs drausmīgi daudz skrējām/pārvietojāmies/rāpojām/kritām Francijas kartēs.

Piedalījāmies arī vienās varen apmeklētās sacensībās. Mums viegli negāja, bet sajūtas ir. Šiten vareni nosauļojāmies. Trenerītis tika pie īsta trenerīša iedeguma.
Ātrākie Latvijas dvīņi tomēr uzdrošinājās ielīst vienā bildē.
Šāds skats pavērās no garās distances starta vietas. Nu mums jau ļoti patika.
Te mēs priecīgi, bet katrs kādā no treniņiem piedzīvojām īstu lost izmisuma sajūtu.
Šāds skats gan mums ne pārāk. Bet vieta tā pati, kur skrējām garo distanci drausmīgā kartstumā. Kalni ir kā cimperlīga dāma - vienu dienu silda sirdi, otru dienu plēš ādu nost un saldē sirdi.Protams, tā nebūtu īsta LOST nometne bez ēšanas. Bija gan saldējums, gan leģendārā burkānu kūka, gan ķīviņi pie plīts un izlietnes, gan pamatīga noēšanās.Iepazinām arī vietējā mēroga sastrēgumus. Divreiz!!!

Tagad lūdzam un ticam, ka visas zvaigznes nostāsies īstajās vietās un pavisam drīz atrgiezīsimies gan Le Revard, gan Arith kartēs, lai vairs nekad nejustos tur lost.

Tikai, lūdzu, ne vairs Fiat Dublo vai vēl trakāk to Qubo!!!

Nav komentāru: