2010. gada 11. augusts

Atēnošana T - pilsētā.

Šodien pēc Pasaules čempionāta programmas ir brīvdiena. Un ne tikai pēc programmas. No rīta mierīgā garā visi paēdām brokastis (Bērcis mēģināja apēst kivi 10latu vērtībā, ja pieņem, ka kivi parastā pārtikas veikalā maksā 50 santīmus gabalā) un neilgi pēc tam devāmies uz vidējās, garās distances un stafetes modeli. Katrs pēc saviem ieskatiem iemēģinājām mežu, un galu galā visi apmierināti un smaidīgi braucām atpakaļ uz viesnīcu. Pauliņš un treneris Edgars pēcpusdienā devās uz pilsētas centru skriet sprintu atklātajās sacensībās. Visu grupu rezultāti ir apskatāmi šeit. Droši vari, mīļais lasītāj, pameklēt sev zināmus uzvārdus! :)
Tas tā ļoti īsumā par brīvo dienu, bet nu neliels ieskats jau aizvadītajās sacensību dienās.
SPRINTS.
Kvalifikācijas skrējienus skrēja Aija, Kika un Laura, un Mārtiņš, Bērcis un Pauliņš. Kvalifikācijas rezultāti ir apskatāmi šeit. Savu darbiņu kārtīgi padarīja vien Aija un Mārtiņš, un par to nopelnīja iespēju pacīnīties Trondheimas centra ielās, pagalmos un cietoksnī. Fināla rezultāti ir analizējami šeit.
Aija finālā ieguva 34. vietu, un Mārtiņš - 30. vietu.
Par Aijas gaitām sīkāk lasīt var viņas blodziņā.
Par Mārtiņa priekiem, bēdām un pārdomām var lasīt viņa mājaslapā.
VIDĒJĀ DISTANCE (kvalifikācija).
Kvalificēties mēģināja Aija, Kika un Laura, un Mārtiņš, Bērcis un Kalvis. Kvalifikācijas rezultāti ir apskatāmi šeit. Diezgan bēdīga diena latviešiem, labi vismaz, ka Aija izdevās iekļūt finālistu vidū. Ar savu šīs dienas veikumu neviens no mums apmierināts nebija - pārāk daudz kļūdu un nespēja izprast apvidu.
GARĀ DISTANCE (kvalifikācija).
Kvalifikācijas skrējienus no mūsējiem veica Pauliņš, Bērcis, Kalvis, Laura, Kika un Aija. Rezultāti ir šeit. Var redzēt, ka esam saņēmušies, nedaudz apraduši ar apvidu un kartes zīmēšanas niansēm un 4 no mums rīt skries šī gada Pasaules čempionāta garās distances finālu - Laura, Aija, Kalvis un Bērcis. Starta minūtes ir šeit. Starts pēc Latvijas laika sākas 14:00. Finālam ir iespēja sekot līdzi interneta vidē, vērtējot online rezultātus, klausoties tiešraidē komentētāju no sacensību arēnas, kā arī par samaksu sekot līdzi skrējējiem, kas aprīkoti ar GPS. Visa informācija ir iegūstama sacensību mājaslapā.
Sūtiet finālistiem savas labākās domas, un turiet īkšķus!

Pārējie komandas biedri atbalstīs garās finālistus un gatavosies vidējai distancei, kur visiem būs jāfano par Aiju, un taupīs spēkus stafetei.
Laiciņš mums te ir labs un visnotaļ vasarīgs.
Šodien tika nogaršots saldējums ar košļeņu garšu. Diezgan spēcīgs.

Un starp citu ir vērts apskatīties mūsu komandas blodziņos (un dažu izredzēto - mājaslapās):

Try to eat without eating.
Try to smile without smiling :)

1 komentārs:

Anonīms teica...

izgāju cauri visiem blogiem un majaslapam un kalvja saits vnk nogalinaja :D:D:D